watch-gt-2e-46mm-lava-red-2736256.jpg
Watch GT 2e 46mm Lava Red
Watch GT 2e 46mm Lava Red
Watch GT 2e 46mm Lava Red
Watch GT 2e 46mm Lava Red
Huawei Watch GT 2e 46mm Lava Red
Cena: 104,54 ‎€
Položka č.: huagt2ere
Dostupnosť.: Skladom
Huawei Watch GT 2e 46mm Lava Red
Množstvo:
1
Zdieľam:

Huawei Watch GT 2e
Odolný rám z nerezovej ocele HUAWEI WATCH GT 2e sa perfektne hodí k farebným fitness remienkom pre pohodlné nosenie. 1,39 "AMOLED HD displej a rad zaujímavých ciferníkov vás udrží zapojených vo vašom svete. S množstvom zábavných designov nenechá vašu ruku nikdy holú.

Štýl
S radom rôznych ciferníkov premení HUAWEI WATCH GT 2e vaše zápästie na plátno svetla, farby a pohybu. Môžete si dokonca prispôsobiť dáta a informácie, ktoré sa na nich budú zobrazovať, ako napr. Tepová frekvencia, kroky a počasie. Čo zvolíte záleží len na vás.

Vydrž 2 týždne
Kirin A1 je prvý čip pre chytré hodinky vytvorený samostatne spoločnosťou HUAWEI. Zaisťuje vysoký výkon a neuveriteľne nízku spotrebu energie. Dvojitý dizajn čipu a energiu šetriace algoritmy zabezpečujú, že HUAWEI WATCH GT 2e spotrebujú menej energie, na dosiahnutie vynikajúceho výkonu pre dennú a nočnú podporu. Optimalizácia výkonu v závislosti na užívanie prebieha automaticky.

85 cvičebných režimov
Inšpirujte zmysly a užívajte si svoje vášne - od známych po neznáme. S novo pridanými 85 cvičebnými režimami môžete objavovať nové dobrodružstvá s lezením po horách, parkourom, pouličným tancom či jazdou na skateboarde. Všetko máte po ruke.

15 profesionálnych cvičebných režimov
Využitím najmodernejšej technológie poskytujú HUAWEI WATCH GT 2e precízne a v reálnom čase zaznamenané dáta pre 15 profesionálnych športov, vrátane lezenie, behanie, plávanie a jazdy na bicykli. Podporuje ako GPS, tak GLONASS pozičné systémy pre starostlivé sledovanie trasy počas vonkajších aktivít.

Sledovanie zdravie
HUAWEI WATCH GT 2e poskytujú množstvo funkcií, ktoré vám môžu pomôcť udržiavať zdravie životný štýl. SpO2 monitorovanie dokáže na požiadanie zmerať saturáciu vašej krvi kyslíkom. Nízka hladina saturácie môže spôsobovať nedostatok energie, únavu a motanie hlavy. HUAWEI TruRelax poskytuje celodennú monitorovanie stresu a jeho uvoľnenie v ideálnej dobu pomocou dýchacieho cvičenia. HUAWEI TruSleep 2.0 umožňuje vedecké sledovanie a diagnózu 6 bežných typov problémov so spánkom, zatiaľ čo poskytuje návrhy pre lepšiu odpočinok. A kým spíte, hodinky monitorujú vašej tepovú frekvenciu, analyzujú dýchania a udeľujú skóre vašej celkovej kvality spánku.

Počúvajte hudbu za pochodu
Prehrávajte hudbu priamo z HUAWEI WATCH GT 2e po spárovaní s Bluetooth slúchadlami. Pojme až 500 piesní (MP3 a LC-AAC formát), ktorými si môžete obohatiť cvičenie bez zbytočných káblov. (Slúchadlá nie sú súčasťou)

Vždy k dispozícii
Vaše hodinky dostávajú upozornenia v reálnom čase na prichádzajúce hovory, SMS, emaily, udalosti v kalendári a ďalšie. Sú tiež napchaté intuitívnymi funkciami, ktoré vám pomôžem pri bežnom dni. Od predpovede počasia, alarmov a časovača, po baterku. Môžete ich dokonca použiť k nájdeniu vášho telefónu a vzdialeného ovládania jeho fotoaparátu.

Stav:
Nové
Značka:
Huawei
Distribúcia:
Farba:
Čierna
Kategorie