hodinky-sm-r830-galaxy-watch-active-2-40mm-stainless-steel-black-3515898.jpg
Hodinky SM-R830 Galaxy Watch Active 2 40mm Stainless Steel Black
Hodinky SM-R830 Galaxy Watch Active 2 40mm Stainless Steel Black
Hodinky SM-R830 Galaxy Watch Active 2 40mm Stainless Steel Black
Hodinky SM-R830 Galaxy Watch Active 2 40mm Stainless Steel Black
Samsung Hodinky SM-R830 Galaxy Watch Active 2 40mm Stainless Steel Black
Cena: 212,67 ‎€
Položka č.: samr830stbleu
Dostupnosť.: Nie je na sklade
Samsung Hodinky SM-R830 Galaxy Watch Active 2 40mm Stainless Steel Black
Množstvo:
1
Zdieľam:

Stvorené pre maximálny komfort
S hodinkami Galaxy Watch Active2 nemusíte robiť kompromisy. Ich pokročilé funkcie skvele vyniknú na veľkom displeji a športovo elegantný dizajn jedinečne doplní vašu osobnosť. Na výber máte 44mm alebo 40mm ciferník a širokú škálu variabilných remienkov, ktoré ponúka neobmedzené možnosti kreativity a hravosti.

Dizajn, ktorý pristane
Vzhľad hodiniek Samsung si môžete namixovať podľa nálady alebo aktuálneho outfitu. Z širokej škály farebných pásikov a rôznych materiálov si vyberie každý.

Každý deň iné hodinky
Doprajte si s hodinkami Galaxy Watch Active2 originálny vzhľad ciferníku, ktorý sa prispôsobí vášmu aktuálnemu outfitu. Stačí odfotiť váš obľúbený kúsok oblečenia a hodinky vytvorí ciferník, ktorý s vami bude dokonale ladiť.

Väčší displej, väčší prehľad
S hodinkami od spoločnosti Samsung už nemusíte sústrediť svoj zrak na miniatúrne obrazovku. Galaxy Watch Active2 dominujú veľkým displejom plným hlbokých farieb, ktorý prehľadne zobrazí všetko, čo potrebujete. Vďaka dotykovej lunete po ich obvode budete rýchlo a pohodlne ovládať pokročilé funkcie, a byť tak o krok napred.

Osobný tréner pri ruke
Galaxy Watch Active2 ozdobí nielen váš look, ale stanú sa aj praktickým doplnkom pri zdolávaní športových cieľov. Hodinky automaticky rozpoznajú 7 druhov aktivít, medzi ktoré novo pribudlo plávanie. Ručne nastaviť môžete ale mnoho ďalších športov. A aby ste mali istotu, že vykonávate cvičenie správne, nechajte si poradiť v reálnom čase od zabudovaného bežeckého trénera.

Športom ku zdraviu
Hodinky od spoločnosti Samsung sú vybavené nespočetným množstvom užitočných funkcií. Jednou z nich je aj snímanie hladiny stresu. V prípade zistenia vyšších hodnôt vám Galaxy Watch Active2 ponúknu dychové cvičenia, ktoré vám od napätia čoskoro uľaví. A počas noci sa hodinky zameria na váš spánok, ktorého kvalitu monitorujú pomocou špeciálnych senzorov.

Srdcová záležitosť
Doprajte svojmu telo to najlepšie s Galaxy Watch Active2. V okamihu nasadenia hodiniek na zápästí začnú automaticky snímať činnosť vášho srdca. A v prípade zistenia anomálií vás okamžite upozorní.

Energia na celý deň
Počas tréningu sa o výdrž batérie Galaxy Watch Active2 báť nemusíte - na jedno nabitie budú po vašom boku viac než jeden deň. A až im predsa len dôjde dych, jednoducho ich dobite pomocou bezdrôtovej magnetickej nabíjačky, ktorá je súčasťou balenia.

Zvládne aj tie najnáročnejšie tréningy
Či už sa vydáte kamkoľvek, Galaxy Watch Active2 vám budú kryť chrbát. Disponujú totiž certifikáciou odolnosti proti vode a prachu IP68 a označením 5ATM. Vojenský štandard odolnosti MIL-STD-810 potvrdzuje, že si môžete bez starostí dopriať extrémnu záťaž tréningov a dobrodružných výprav. 

Stav:
Nové
Značka:
Samsung
Distribúcia:
Farba:
Čierna
Príslušenstvo